Home

Sterke en/of handige mannen gezocht

Sterke en/of handige mannen gezocht Biddinghuizen - 2 april 2007.  Stichting De IJsvogel, onderdeel van Dorpsbelangen Biddinghuizen, is dringend op zoek naar mensen die willen helpen bij het opzetten en afbreken van de feesttent.

Op woensdag 25 april ('s ochtends) zal t.b.v. de koninginnefeesten een feesttent opgezet worden op het evenemententerrein aan de Dreef.

Op woensdag 2 mei moet de tent weer worden afgebroken. Stichting de IJsvogel is op zoek naar helpende handen die willen meehelpen bij deze klus.

Omdat de werkzaamheden overdag plaatsvinden zijn veel van de vaste vrijwilligers aan het werk. Er zijn vast wel 50 plussers of anderen in de gelegenheid een handje mee te helpen.

Opgave kan via jan.d.craen@ijsvogel.net. Bij voorbaat hartelijk dank!

Dorpsbelangen Biddinghuizen

Bron: BHZNet.nl
<< Terug naar overzicht
Facebook Twitter
© 2023 Stichting De IJsvogel Biddinghuizen - Realisatie: BHZNet.nl - Nieuws uit Biddinghuizen en Sybit | Software op Maat

Realisatie: Sybit - Software op Maat