Home

Evenemententerrein in Biddinghuizen krijgt naam

Biddinghuizen - 7 juni 2016.  De straatnamencommissie heeft een naam gekozen voor het evenemententerrein in Biddinghuizen, welke aanstaande vrijdag bekendgemaakt zal worden. Dorpsbelangen roept inwoners op hierbij aanwezig te zijn.

Vrijdagavond is er volop drukte in het centrum van Biddinghuizen. In de Cultuurbank wordt gewerkt aan de Flevowand en op het evenemententerrein is er kermis. De deelnemers aan de avondvierdaagse worden bovendien ingehaald.

Direct na de intocht van de avondvierdaagse, zal burgemeester Aat de Jonge rond 20.00 uur bij de ingang van het evenemententerrein de naam bekendmaken.

Redactie BHZNet.nl

Bron: BHZNet.nl
<< Terug naar overzicht
Facebook Instagram Twitter
© 2025 Stichting De IJsvogel Biddinghuizen - Realisatie: BHZNet.nl - Nieuws uit Biddinghuizen en Sybit | Software op Maat

Realisatie: Sybit - Software op Maat