Home

Koningsspelen van start gegaan

Biddinghuizen - 24 april 2015.  In Flevoland zijn vrijdagochtend 144 basisscholen met ruim 30.000 leerlingen gestart met de Koningsspelen. De leerlingen begonnen de dag met een ontbijt op school en zijn daarna gaan sporten. Basisscholen mogen zelf bepalen hoe ze de dag vormgeven.

Ook de scholen in Biddinghuizen nemen hieraan deel. Op sportpark De Schelp en in het Noaberpark zijn diverse spelen uitgezet door de buurtsportcoaches. Ook wordt er, bijvoorbeeld bij de Tamarisk, een Koningslunch gehouden: de kinderen lunchen dan op school.


Kinderen van de Wingerd in actie op het sportpark

De Koningsspelen worden sinds 2013 georganiseerd, tegelijkertijd met de inhuldiging van Koning Willem-Alexander. Dat bleek zo'n succes dat is besloten om de feestelijke dag jaarlijks te vieren.

Bron: Omroep Flevoland

Bron: BHZNet.nl
<< Terug naar overzicht
Facebook Instagram Twitter
© 2025 Stichting De IJsvogel Biddinghuizen - Realisatie: BHZNet.nl - Nieuws uit Biddinghuizen en Sybit | Software op Maat

Realisatie: Sybit - Software op Maat